O nas

Biegła
Księgowa

Biuro rachunkowe Biegła Księgowa jest nowoczesną, rozwijającą się firmą, które stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgową.

Prowadzone przez nas biuro rachunkowe w gminie Wielka Wieś opiera się o wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, co stanowi gwarancję komfortu oraz bezpieczeństwa w zakresie rozliczeń. Zdobyliśmy bogate doświadczenie w prowadzeniu i obsłudze kompleksowej klientów indywidualnych, małych i średnich firm.

Służymy wsparciem przy zakładaniu oraz rozwiązywaniu działalności i załatwiamy wszelkie formalności z tym związane. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie podatkowym, księgowości oraz finansach.

Zaufało nam wiele firm ze względu na elastyczność i indywidualne podejście do klienta.

Dogodna lokalizacja biura pozwoli na szybki i komfortowy dojazd dla klientów z północnej części Krakowa, a przede wszystkim dla klientów z Wielkiej Wsi, Giebułtowa, Modlnicy, Zielonek oraz Tomaszowic

Jesteśmy po to, aby dzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem. Zajmij się tym co najważniejsze w swojej firmie, bez konieczności zajmowania się stroną formalną działalności, a my zadbamy o Twoje rozliczenia. Zawsze terminowo, elastycznie i skutecznie – tak, jak potrzebują tego nasi Klienci.

100% satysfakcji

Doświadczenie

Bezpieczeństwo

Profesjonalizm

Kreatywność